RG-AP820-L V3 WiFi AP

Ruijie RG-AP820-L V3 je vysoce výkonný Wi-Fi 6 přístupový bod od společnosti Ruijie. RG-AP820-L V3, poskytuje kapacitu až pro 1024 klientů a až o 65% vyšší celkovou propustnost než Wi-Fi 5, navíc připraven na IoT s integrovaným modulem BLE.
 
Všechny přístupové body Ruijie poskytují hybridní režim správy. Ať už je nasazen jako samostatný AP (Fat Mode) nebo spravovaný AP (Fit Mode a Cloud Managed Mode), AP detekuje provozní režim automaticky bez dalšího úsilí o upgrade firmwaru. 

Ke stažení

WiFi6
ANO
Protokoly:
802.11a/n/ac/ax a 802.11b/g/n/ax
Celková rychlost:
2976 Mbps
MU-MIMO:
4x4
PoE vstup:
ANO
Porty:
1x 10/100/1000 BASE-T
SFP/SFP+:
1x 2.5G SFP
Klíčové vlastnosti WiFi Ruijie RG-AP820-L V3
 • WiFi 6
 • Protokoly: 802.11a/n/ac/ax a 802.11b/g/n/ax
 • Čip AX3000 nové generace s podporou 160 MHz 2975 Mbps
 • 4x4 MU-MIMO
 • PoE
 • 1x 10/100/1000 BASE-T
 • 1x 2.5G SFP/SFP+
 • Flexibilní možnosti správy

.

 

Rozměry a porty WiFi AP Ruijie AP820-L V3

Technologie Wi-Fi 6

Vysokorychlostní přístup 1024-QAM Uživatelský přístup OFDMA s vysokou hustotou Obousměrný MU-MIMO TWT (Cílová doba probuzení)
RG-AP820-L využívá duální rádiový dvoupásmový design. S novou generací 802.11ax pro pásmo 5 GHz. Pokud je současně povoleno duální rádio, vysokorychlostní propustnost Wi-Fi může dosáhnout 2,976 Gbps, což nabízí skutečně vysokorychlostní zážitek. . RG-AP820 podporuje funkci OFDMA standardu 802.11ax, která rozděluje signálový tunel WLAN na několik užších dílčích tunelů, takže každý uživatel může obsadit jeden nebo více dílčích signálových tunelů. Pomocí plánování přístupových bodů může více uživatelů současně přijímat a odesílat pakety, čímž se snižuje latence sítě a zlepšuje se efektivita sítě. Ve srovnání s předchozím Wi-Fi 5 (802.11ac) s podporou pouze downlink MU-MIMO, Wi-Fi 6 podporuje jak uplink, tak downlink MU-MIMO (více uživatelů, více vstupů a výstupů. Proto mohou přístupové body řady Ruijie RG-AP800 spojovat klienty současně, čímž se výrazně zlepší bezdrátový výkon. Cílová doba probuzení (TWT) se používá k minimalizaci spojení mezi klienty a ke zkrácení doby, po kterou je klient v úsporném režimu vzhůru. Spotřeba energie se sníží až o 70%, čímž se zlepší životnost baterie.

Bezdrátová optimalizace
 
Bezproblémová integrace s Cloudem WIS Špičková technologie místního přesměrování Velké množství QoS
Ruijie WIS je platforma inteligentních služeb založená na umělé inteligencii navržená pro optimalizaci WiFi v cloudu. Bezproblémová integrace s hardwarem společnosti Ruijie. Usnadňuje plánování nasazení WiFi, testování a diagnostiku provozu.V rámci řešení Ruijie WIS je mobilní aplikace Ruijie MOHO určená k provádění testů WiFi. V aplikaci Ruijie MOHO jsou k dispozici komplexní testovací nástroje, jako je kolaborativní test, test rychlosti, vícebodový test atd. Aplikace a cloud jsou zdarma dostupné.Další klíčová vlastnost WIS je tak, že díky jedinému kliknutí je možné provést optimalizaci WiFi, která je založená na nasbíraných datech z provozu. Díky této technologii eliminuje WiFi veškerá omezení rychlosti u bezdrátovách kontrolerů. Ve spolupráci s RG-WS Wireless Controller Series, mohou uživatelé flexibilně předkonfigurovat režim přesměrování. Zařízení také ovládá zda-li budou data přesměrována pomocí bezdrátového kontroleru podle SSID nebo podle VLAN uživatele nebo jestli budou odeslána přes drátovou síť.Technologie místního přesměrování může klasifikovat a předávat data citlivá na zpoždění, která vyžadují přenos v reálném čase prostřednictvím kabelové sítě, aby se výrazně zmírnil provozní tlak na bezdrátových ovladačích a lépe se splnily požadavky na vysoký přenos v síti 802.11ax. Zařízení podporuje širokou škálu QoS. Například poskytuje omezení šířky pásma WLAN/AP/STA a Wi-Fi (WMM), která definuje různé priority pro různá servisní data. WiFi realizuje včasný a kvantitativní přenos zvuku a videa a zaručuje plynulý provoz multimediálních aplikací.Technologie multicast-to-unicast řeší problém se zpožděním videa v důsledku ztráty paketů nebo vysoké latence v bezdrátové síti a výrazně zvyšuje uživatelský zážitek z video služeb bezdrátové sítě.


 
2.5G optický SFP port
 
Ruijie RG-AP820-L V3 je vybaven 2.5G vysoko rychlostním optickým portem pro plné využití šířky pásma a ultrarychlý síťový přístup. WiFi AP lze nasadit společně s optickým řešením Ruijie, které je extérmně jednduché z hlediska implementace, provozu a údržby.

 
Neexistuje žádný mrtvý úhel při roamingu pro zařízení v pohybu
 
Vestavěná chytrá anténa dokáže identifikovat směr pohybu terminálu vzhledem k poloze WiFi AP. S jedinečným algoritmem roamingu Ruijie, který si sám vyvinul, podporuje inteligentní plánování kanálů protokolu 802.11kvr, přesné bezdrátové  určování polohy, analýzu a posouzení nejlepšího přístupového bodu v okolí. 
 

 

Komplexní ochrana zabezpečení WiFi přístupu

Různé možnosti podnikové autentizace pro zaměstnance, návštěvy a hosty.

 

Zabezpečený přístup uživatelů

Osobní předsdílené klíče (PPSK)

Virtuální AP technologie

Komplexní bezdrátová ochrana

Zařízení podporuje širokou škálu autentizačních metod, jako jsou web, 802.1x, PPSK (jednorázové dynamické heslo pro zaměstnance),  voucher/přístupový kód, uživatelský účet a sociální autentizace.
V souladu se standardním řízením přístupu k síti nabízí sadu kontrolních zásad, pokud jde o přístup uživatelů, autorizaci, kontrolu zařízení, sledování chování v síti, prevenci síťových útoků atd. Všechny tyto ovládací prvky zaručují vysokou úroveň zabezpečení autentizovaných uživatelů.
Tradiční předsdílené klíče (PSK) sdílejí všichni uživatelé na síti WLAN, což představuje potenciální riziko úniku.
Ruijie Personal PSK (PPSK) je snadno nastavitelná metoda bezdrátové autentizace s vysokou úrovní zabezpečení. Pověření lze vytvářet a odvolávat jednotlivě. Každý klíč může být také svázán s jedinečným uživatelem/zařízením.
Díky technologii virtuálního AP podporuje WiFi až 48 ESSID. Správce sítě může samostatně šifrovat a izolovat sítě VLAN nebo podsítě stejného SSID, čímž umožňuje pro každý SSID specifikovaný režim ověřování a šifrovací mechanismus.
Ve spojení s bezdrátovými řadiči RG-WS6000 nebo RG-MACC nabízí WiFi celou řadu bezpečnostních funkcí včetně WIDS (Wireless Intrusion Detection System), RF interference tracking, rogue AP control, anti-ARP spoofing a DHCP protection.

Centrální správa všech komponent Ruijie v síti

Všechny podnikové přístupové body Ruijie podporují režim hybridní správy. AP bude nasazen jako samostatný přístupový bod (režim Fat) nebo spravovaný přístupový bod (režim Fit a MACC), AP detekuje provozní režim automaticky. 

Samostatný AP
snadná základní konektivita
Ruijie Cloud management
jednoduché a efektivný řešení
Hardwarový WiFi kontrolér
pro integraci s produkty třetích stran

Flexibilní možnosti správy

Ruijie Enterprise Cloud

Hybridní Ruijie Cloud

Webové a CLI rozhraní pro správu

Služba Ruijie Public Cloud(postavená na RG-MACC)je zaměřena na podniky, obchody, sklady,  školy nebo hotely s integrovaným captive portálem, autentizací (jako je PPSK pro zaměstnance, Facebook, voucher, účet atd.). Společně s aplikací Ruijie Cloud Mobile App (stažení zdarma) mohou zákazníci  všech velikostí rychle a bezpečně spravovat své sítě.
AP kontroléry řady RG-WS a Ruijie Cloud  Management  je zaměřený na zákazníky s AP s vysokou hustotou pokrytí. Řídicí systém s architekturou založenou na clusteru je instalována u zákazníka, má  plně integrovanou funkcí bezdrátové správy a ověřování, která podporuje rozsáhlou správu AP. Volitelný cloud umožňuje funkce s přidanou hodnotou, jako je centralizovaná konfigurace a monitorování zařízení, optimalizace AP (RF), logy, atd.
Zařízení poskytuje webové rozhraní i rozhraní příkazového řádku (CLI) pro AP a bezdrátový ovladač, vhodný pro použití v různých scénářích. CLI umožňuje síťovým profesionálům provádět rychlé řešení problémů, import nebo úpravy hromadné konfigurace. Správa webového GUI by měla být ideální pro většinu obecných scénářů, provozování a údržbu bezdrátové sítě bez potřeby přizpůsobení.

Mobilní monitorování a optimalizace

Žádný Provisioning

 
Společnost Ruijie se zavazuje poskytovat zákazníkům jednodušší síťový zážitek spuštěním bezplatné mobilní aplikace (jmenovitě Ruijie Cloud), který není jen pro přístupové body Ruijie, ale také pro switche a bezpečnostní brány, od logování, monitorování, konfigurace k optimalizaci.
Není třeba instalovat žádný software. Rychlý provisioning ve čtyřech krocích díky mobilní aplikaci Ruijie Cloud pro iOS a Android.
 
 

Malá pobočka firmy s All-in-One řešením 

Ve scénářích malých poboček může RG-AP820 poskytovat služby bezdrátového přístupu pro kancelářské prostory a fungovat jako brána VPN pro implementaci bran all-in-one AP a VPN, což zjednodušuje nasazení sítě a šetří náklady na výstavbu.
 
PPPoE
NAT
IPsec VPN
S podporou funkce klienta PPPoE lze RG-AP820 připojit k internetu prostřednictvím PPPoE, což pobočkám umožňuje přístup k internetu bez nastavování dalších bran. RG-AP820 podporuje NAT a překládá adresy NAT mezi Internetem a sítěmi LAN v pobočkách. RG-AP820 s podporou IPsec VPN umožňuje vytváření IPsec VPN tunelů mezi centrálou a pobočkami pro dosažení LAN konektivity mezi centrálou a všemi oblastmi poboček.

 

Srovnání parametrů vybraných modelů řady RG-AP800

  Ruijie RG-AP810-L Ruijie RG-AP820-L Ruijie RG-AP840-L Ruijie RG-AP850-I Ruijie RG-AP880-TR
Max. rychlost 1.775 Mbps 2.960 Mbps 5.375 Mbps 6.800 Mbps 10.000 Mbps
MIMO 4x4 4x4 6x6 10x10 10x10
Maximální počet klientů 512 1024 1024 1536 1536
Počet portů LAN 1x 10/100/1000 1x 10/100/1000, 1x 1G/2.5G SFP

1x 100M/1G/2.5G/5G, 1x 1G/2.5G/5G SFP

3x 10/100/1000 2x 100M/100M/1G/2.5G/5G,
1x 10/100/1000 
Cloudová správa ANO, zdarma ANO, zdarma ANO, zdarma ANO, zdarma ANO, zdarma
WiFi WiFi 6 WiFi 6 WiFi 6 WiFi 6 WiFi 6
Ostatní Bluetooth Bluetooth Bluetooth Bluetooth, iBeacon  Bluetooth, iBeacon

 

Přehled parametrů WiFi AP Ruijie AP820-L V3

Vlastnosti a rozměry  
 • Rozměry (Š × H × V) 220 mm × 220 mm × 49 mm
 • Hmotnost zařízení: 0,6 kg
 • Montážní sada: 0,2 kg
 • Provozní teplota: -10°C~50°C
 • Instalace: strop nebo stěna
 • Zámek proti krádeži
 • IP41
Specifikace rádia  
 • Dual-radio dual-band:
  Rádio 1: 2,4 GHz 11ax, 2×2 MIMO
  Rádio 2: 5 GHz 11ax, 2×2 MIMO
 • Provozní pásmo
  Rádio 1: 802.11b/g/n/ax,2.4GHz~2.483GHz,HE40
  Rádio 2: 802.11a/n/ac/ax,5.150GHz~5.350GHz,HE80/HE160
  802.11a/n/ac, 5,470 GHz, 5,725 GHz, 5,725 GHz, 5,850 GHz, HE80
 • Maximální propustnost:
  Rádio 1: 2,4 GHz, 0,574 Gbps
  Rádio 2: 5 GHz, 2,402 Gbps
 • Maximální propustnost na AP: 2,4 GHz + 5 GHz, 2,976 Gbps
 • Zisk antény 2,4 GHz: 3 dBi, 5GHz: 3dBi,
 • Vysílací výkon 20 dBm
 • Nastavitelný výkon 1dBm
 • Modulace OFDM
 • Maximální propustnost na AP: 2,4 GHz + 5 GHz, 2,976 Gbps
Rozhraní a napájení  
 • 1x 10/100/1000M Ethernet port BASE-T
 • PoE (podpora IEEE 802.3af/at)
 • Full Spectrum Provoz v režimu IEEE 802.3af
 • 1x 1G/2,5G SFP port
 • Port pro správu RJ45 (Konzole)
 • LED indikátor
 • Tlačítko reset
 • Místní napájení (DC 48V/0,6A)
 • Spotřeba energie 12.95W
WLAN  
 • Maximální počet klientů 512
 • Doporučený počet klientů 120
 • Skrytí SSID 
 • Priorita 5G (pásmové řízení) 
 • Konfigurace režimu ověřování, mechanismu šifrování a atributů VLAN pro každé SSID
   
 • Remote Intelligent Perception Technology (RIPT)
 • Inteligentní vyvažování zátěže (Load Balancing) na základě počtu uživatelů nebo provozu
 • STA Limit Control: SSID/Radio based
 • Řízení šířky pásma: založené na STA/SSID/AP
Bezpečnost  
 • Podpora PSK a webové ověřování
 •  Šifrování dat: WPA (TKIP), WPA-PSK, WPA2 (AES), WPA3, WEP (64/128 bitů)
 • Ověření PPSK
 • Ověření 802.1X
 • Ověření PEAP 
 • Filtrování datových rámců: Seznam povolených, Statický/Dynamický blokovaný seznam
 • Izolace uživatelů
 • Rogue AP Detection and Countermeasure
 • Dynamické přiřazení ACL
 • RADIUS
 • Podpora zásad ochrany CPU (CPP).
 • Network Foundation Protection Policy (NFPP)
Provoz a správa   
 • Podpora hardwarových kontrolérů RG-WS
 • Ruijie Cloud (veřejný cloud)
 • Ruijie Private Cloud
 • Protokol správy: Telnet, SSH, TFTP, FTP, Web
 • Syslog / Debug: Podpora
 • Služba Wireless Intelligent AI Optimization Service (WIS)
 • SNMP: Podpora V1, V2c, V3
 • Podpora správy FAT (samostatný) nebo FIT (řadič WS) nebo cloudové správy (Ruijie Public/Private Cloud)