RG-AP880-I WiFi AP

Ruijie RG-AP880-I je vysoce vykonný vlajkový model nové generace s inteligentní anténou X-sense 5. generace pro 100% 360° pokrytí. Model je navržený pro náročné scénáře s vysokou hustotou. Díky integrovanému modulu IoT mohou být firemní zákazníci připraveni na budoucí rozšíření IoT, aby se zvýšila provozní efektivita a spokojenost zákazníků.

Ruijie RG-AP880-I podporuje souběžné dvoupásmové duální rádio (4x4: 4 v 2,4 GHz, 8x8: 8 v 5GHz), až 12 prostorových toků a maximální propustnost bezdrátového připojení 5,95 Gb/s. WiFi využívá výhody modulace Wi-Fi 6 OFDMA, MU-MIMO a BSS.

Ke stažení

WiFi6
ANO
Protokoly:
802.11a/n/ac/ax a 802.11b/g/n/ax
Celková rychlost:
5925 Mbps
MU-MIMO:
12x12
PoE vstup:
ANO
Porty:
1x 100M/1000M/2.5G/5G/10G Base-T a 1x 100M/1000M Base-T
SFP/SFP+:
1x 10G SFP+
IoT:
Bluetooh

Nová inteligentní anténa X-Sense 5. generace

Díky patentované technologii inteligentní antény Ruijie - 5. gen X-Sense, RG-AP880-I s 18 integrovanými anténními poli, podporuje AP inteligentní přepínání algoritmů pro automatické přepínání mezi běžným 360° pokrytím a scénář nasazení s vysokou hustotou.


Vysoká spolehlivost

Ruijie RG-AP880-I je navržen pro provoz 24x7 s vysokým zatížením. Aby se maximalizovala stabilita zařízení, horní a dolní kovové mezivrstvy RG-AP880-I účinně řeší problém odvodu tepla a elektromagnetického rušení a zajišťuje spolehlivost produktu. Kromě stupně ochrany IP41 a konstrukce Dual-PoE je RG-AP880-I vysoce

doporučován pro všechna extrémní pracovní prostředí.


Design s vysokou škálovatelností

RG-AP880-I poskytuje 4 ethernetové porty a to dva 10G ethernetové uplink porty (1x UTP a 1x optika), jeden gigabitový uplink, jeden gigabitový LAN port pro připojení externích senzorů IoT s PoE (pasivní).

RG-AP880-I podporuje redundanci napájecího zdroje s dvěma porty pro vysokou dostupnost, záruku nulového dopadu na služby i při jakékoli poruše uplinkového portu. Kromě toho je RG-AP880-I připraven pro IoT díky vestavěnému modulu BLE, bez potřeby externího modulu a dalších investic.


Technologie Wi-Fi 6

Vysokorychlostní přístup 1024-QAM

WiFi disponuje technologií dual-radio dual-band a využívá tak 2G + 5G. S novou generací 802.11ax pro 5G může maximální rychlost přístupu dosáhnout až 4,8 Gbps a pokud je současně povoleno dual-radio může WiFi dosáhnout až 5,2 Gbps.

Uživatelský přístup OFDMA s vysokou hustotou

WiFi podporuje OFDMA s 802.11ax, která rozděluje WLAN kanál na množství užších subkanálů, přičemž každý uživatel zabírá jeden nebo více subkanálů. Při velké záteži je průměrná rychlost na uživatele zvýšena až o čtyřnásobek rychlosti 802.11ac.

Obousměrný MU-MIMO

Ve srovnání s předchozím Wi-Fi 5 (802.11ac) s podporou pouze downlink MU-MIMO, Wi-Fi 6 podporuje jak uplink, tak downlink MU-MIMO (více uživatelů, více vstupů a výstupů. Proto mohou přístupové body řady Ruijie RG-AP800 spojovat klienty současně, čímž se výrazně zlepší bezdrátový výkon.

TWT (Cílová doba probuzení)

Cílová doba probuzení (TWT) se používá k minimalizaci spojení mezi klienty a ke zkrácení doby, po kterou je klient v úsporném režimu vzhůru. Spotřeba energie se sníží až o 70%, čímž se zlepší životnost baterie.


Bezdrátová optimalizace

Bezproblémová integrace s cloudem WIS

Ruijie WIS je platforma inteligentních služeb založená na umělé inteligencii navržená pro optimalizaci WiFi v cloudu. Bezproblémová integrace s hardwarem společnosti Ruijie. Usnadňuje plánování nasazení WiFi, testování a diagnostiku provozu.

V rámci řešení Ruijie WIS je mobilní aplikace Ruijie MOHO určená k provádění testů WiFi. V aplikaci Ruijie MOHO jsou k dispozici komplexní testovací nástroje, jako je kolaborativní test, test rychlosti, vícebodový test atd. Aplikace a cloud jsou zdarma dostupné.

Další klíčová vlastnost WIS je tak, že díky jedinému kliknutí je možné provést optimalizaci WiFi, která je založená na nasbíraných datech z provozu.

Špičková technologie místního přesměrování

Díky této technologii eliminuje WiFi veškerá omezení rychlosti u bezdrátovách kontrolerů. Ve spolupráci s RG-WS Wireless Controller Series, mohou uživatelé flexibilně předkonfigurovat režim přesměrování. Zařízení také ovládá zda-li budou data přesměrována pomocí bezdrátového kontroleru podle SSID nebo podle VLAN uživatele nebo jestli budou odeslána přes drátovou síť.

Technologie místního přesměrování může klasifikovat a předávat data citlivá na zpoždění, která vyžadují přenos v reálném čase prostřednictvím kabelové sítě, aby se výrazně zmírnil provozní tlak na bezdrátových ovladačích a lépe se splnily požadavky na vysoký přenos v síti 802.11ax.

Velké množství QoS

Zařízení podporuje širokou škálu QoS. Například poskytuje omezení šířky pásma WLAN/AP/STA a Wi-Fi (WMM), která definuje různé priority pro různá servisní data. WiFi realizuje včasný a kvantitativní přenos zvuku a videa a zaručuje plynulý provoz multimediálních aplikací.

Technologie multicast-to-unicast řeší problém se zpožděním videa v důsledku ztráty paketů nebo vysoké latence v bezdrátové síti a výrazně zvyšuje uživatelský zážitek z video služeb bezdrátové sítě.


Komplexní ochrana zabezpečení

Zabezpečený přístup uživatelů

Zařízení podporuje širokou škálu autentizačních metod, jako jsou web, 802.1x, PPSK (jednorázové dynamické heslo pro zaměstnance),  voucher/přístupový kód, uživatelský účet a sociální autentizace.

V souladu se standardním řízením přístupu k síti nabízí sadu kontrolních zásad, pokud jde o přístup uživatelů, autorizaci, kontrolu zařízení, sledování chování v síti, prevenci síťových útoků atd. Všechny tyto ovládací prvky zaručují vysokou úroveň zabezpečení autentizovaných uživatelů.

Osobní předsdílené klíče (PPSK)

Tradiční předsdílené klíče (PSK) sdílejí všichni uživatelé na síti WLAN, což představuje potenciální riziko úniku.

Ruijie Personal PSK (PPSK) je snadno nastavitelná metoda bezdrátové autentizace s vysokou úrovní zabezpečení. Pověření lze vytvářet a odvolávat jednotlivě. Každý klíč může být také svázán s jedinečným uživatelem/zařízením.

Virtuální AP technologie

Díky technologii virtuálního AP podporuje WiFi až 48 ESSID. Správce sítě může samostatně šifrovat a izolovat sítě VLAN nebo podsítě stejného SSID, čímž umožňuje pro každý SSID specifikovaný režim ověřování a šifrovací mechanismus.

Komplexní bezdrátová ochrana

Ve spojení s bezdrátovými řadiči RG-WS6000 nebo RG-MACC nabízí WiFi celou řadu bezpečnostních funkcí včetně WIDS (Wireless Intrusion Detection System), RF interference tracking, rogue AP control, anti-ARP spoofing a DHCP protection.


Hybridní správa

Flexibilní možnosti správy

Všechny podnikové přístupové body Ruijie podporují režim hybridní správy. AP bude nasazen jako samostatný přístupový bod (režim Fat) nebo spravovaný přístupový bod (režim Fit a MACC), AP detekuje provozní režim automaticky. 

Webové a CLI rozhraní pro správu

Zařízení poskytuje webové rozhraní i rozhraní příkazového řádku (CLI) pro AP a bezdrátový ovladač, vhodný pro použití v různých scénářích. CLI umožňuje síťovým profesionálům provádět rychlé řešení problémů, import nebo úpravy hromadné konfigurace. Správa webového GUI by měla být ideální pro většinu obecných scénářů, provozování a údržbu bezdrátové sítě bez potřeby přizpůsobení.

Mobilní monitorování a optimalizace

Společnost Ruijie se zavazuje poskytovat zákazníkům jednodušší síťový zážitek spuštěním bezplatné mobilní aplikace (jmenovitě Ruijie Cloud), který není jen pro přístupové body Ruijie, ale také pro switche a bezpečnostní brány, od zajišťování, monitorování, konfigurace k optimalizaci.