RG-AP880(TR) WiFi AP

Ruijie RG-AP880(TR) je vysoce výkonný přístupový bod Wi-Fi 6 určený pro náročné scénaře s vysokou hustotu. Díky integrovanému modulu IoT mohou být firemní zákazníci připraveni na budoucí rozšíření IoT pro zvýšení provozní efektivity a spokojenosti zákazníků.AP880(TR) podporuje souběžné dvoupásmové duální rádio (2x2 MIMO 2,4 GHz, 4x4 MIMO 5GHz a 4x4 MIMO 5GHz), až 10 celkových datových toků a maximální propustnost bezdrátového připojení až 10 Gb/s. RG-AP880(TR) využívající výhody modulace Wi-Fi 6 OFDMA, MU-MIMO a BSS Color Spatial Reuse, zaručuje minimální rušení signálu a až 1536 klientských připojení.

Wi-Fi bod dále poskytuje 2 ethernetové porty 100M/1G/2,5G a 5G a jeden 1G LAN port pro připojení externích senzorů IoT.

AP dále podporuje redundanci napájecího zdroje s dvěma porty pro vysokou dostupnost, záruku nulového dopadu na služby i při jakékoli poruše uplinkového portu. Kromě toho je RG-AP880(TR) připraven pro IoT díky vestavěnému modulu BLE, bez potřeby externího modulu a dalších investic.

RG-AP880(TR) může nejen poskytovat služby WiFi, ale může také fungovat jako brána VPN ve snadné připojení vzdálených pobočey firmy nebo home office pracovníků. LZe realizovat All-in-One řešení - AP + VPN v jednom.

NAT. RG-AP880(TR) podporuje funkci NAT, která zajišťuje překlad adres NAT mezi LAN pobočky a Internetem.

IPsec VPN. RG-AP880(TR) podporuje IPsec VPN, takže lze vytvořit IPsec VPN tunely mezi oblastí pobočky a centrálou kanceláře a realizovat propojení LAN mezi centrálou a všemi oblastmi pobočky.

WiFi6
ANO
Protokoly:
802.11a/n/ac/ax a 802.11b/g/n/ax
Celková rychlost:
10 Gps
MU-MIMO
10x10
PoE
ANO
IoT:
Bluetooth, Zigbee a Apple iBeacon

Technologie Wi-Fi 6 

 • Vysokorychlostní přístup 1024-QAM

WiFi disponuje technologií trial-radio dual-band a využívá tak 2G + 5G + 5G. S novou generací 802.11ax pro 5G může maximální rychlost přístupu dosáhnout až 5,9 Gbps a pokud je současně povoleno dual-radio může WiFi dosáhnout až 6,8 Gbps.

 • Uživatelský přístup OFDMA s vysokou hustotou

WiFi podporuje OFDMA s 802.11ax, která rozděluje WLAN kanál na množství užších subkanálů, přičemž každý uživatel zabírá jeden nebo více subkanálů. Při velké záteži je průměrná rychlost na uživatele zvýšena až o čtyřnásobek rychlosti 802.11ac.

 • Obousměrný MU-MIMO

Ve srovnání s předchozím Wi-Fi 5 (802.11ac) s podporou pouze downlink MU-MIMO, Wi-Fi 6 podporuje jak uplink, tak downlink MU-MIMO (více uživatelů, více vstupů a výstupů. Proto mohou přístupové body řady Ruijie RG-AP800 spojovat klienty současně, čímž se výrazně zlepší bezdrátový výkon.

 • TWT (Cílová doba probuzení)

Cílová doba probuzení (TWT) se používá k minimalizaci spojení mezi klienty a ke zkrácení doby, po kterou je klient v úsporném režimu vzhůru. Spotřeba energie se sníží až o 70%, čímž se zlepší životnost baterie.

Technologie multicast-to-unicast řeší problém se zpožděním videa v důsledku ztráty paketů nebo vysoké latence v bezdrátové síti a výrazně zvyšuje uživatelský zážitek z video služeb bezdrátové sítě.


Komplexní ochrana zabezpečení

 • Zabezpečený přístup uživatelů

Zařízení podporuje širokou škálu autentizačních metod, jako jsou web, 802.1x, PPSK (jednorázové dynamické heslo pro zaměstnance),  voucher/přístupový kód, uživatelský účet a sociální autentizace.

V souladu se standardním řízením přístupu k síti nabízí sadu kontrolních zásad, pokud jde o přístup uživatelů, autorizaci, kontrolu zařízení, sledování chování v síti, prevenci síťových útoků atd. Všechny tyto ovládací prvky zaručují vysokou úroveň zabezpečení autentizovaných uživatelů.

 • Osobní předsdílené klíče (PPSK)

Tradiční předsdílené klíče (PSK) sdílejí všichni uživatelé na síti WLAN, což představuje potenciální riziko úniku.

Ruijie Personal PSK (PPSK) je snadno nastavitelná metoda bezdrátové autentizace s vysokou úrovní zabezpečení. Pověření lze vytvářet a odvolávat jednotlivě. Každý klíč může být také svázán s jedinečným uživatelem/zařízením.

 • Virtuální AP technologie

Díky technologii virtuálního AP podporuje WiFi až 48 ESSID. Správce sítě může samostatně šifrovat a izolovat sítě VLAN nebo podsítě stejného SSID, čímž umožňuje pro každý SSID specifikovaný režim ověřování a šifrovací mechanismus.

 • Komplexní bezdrátová ochrana

Ve spojení s bezdrátovými řadiči RG-WS6000 nebo RG-MACC nabízí WiFi celou řadu bezpečnostních funkcí včetně WIDS (Wireless Intrusion Detection System), RF interference tracking, rogue AP control, anti-ARP spoofing a DHCP protection.


Hybridní správa

 • Flexibilní možnosti správy

Všechny podnikové přístupové body Ruijie podporují režim hybridní správy. AP bude nasazen jako samostatný přístupový bod (režim Fat) nebo spravovaný přístupový bod (režim Fit a MACC), AP detekuje provozní režim automaticky. 

 • Webové a CLI rozhraní pro správu

Zařízení poskytuje webové rozhraní i rozhraní příkazového řádku (CLI) pro AP a bezdrátový ovladač, vhodný pro použití v různých scénářích. CLI umožňuje síťovým profesionálům provádět rychlé řešení problémů, import nebo úpravy hromadné konfigurace. Správa webového GUI by měla být ideální pro většinu obecných scénářů, provozování a údržbu bezdrátové sítě bez potřeby přizpůsobení.

 • Mobilní monitorování a optimalizace

Společnost Ruijie se zavazuje poskytovat zákazníkům jednodušší síťový zážitek spuštěním bezplatné mobilní aplikace (jmenovitě Ruijie Cloud), který není jen pro přístupové body Ruijie, ale také pro switche a bezpečnostní brány, od zajišťování, monitorování, konfigurace k optimalizaci.

Žádný Provisioning

Není třeba instalovat žádný software. Rychlý provisioning ve čtyřech krocích díky mobilní aplikaci Ruijie Cloud pro iOS a Android.

Technické parametry:

 • Tři rádia a dvě pásma 10x10 MIMO:
  Rádio 1: 2,4G 11ax: 4x4 MIMO
  Rádio 2: 5G 11ac: 2x2 MIMO
  Rádio 3: 5G 11ax: 4x4 MIMO
 • Souběžné 802.11ax a 802.11a/b/g/n/ac
 • 802.11b/g/n/ax: 2,4 GHz až 2,483 GHz
 • 802.11a/n/ac/ax: 5,150 GHz až 5,350 GHz, 5,47 GHz až 5,725 GHz, 5,725 GHz až 5,850 GHz
 • 2 porty LAN 1 and LAN 2 100/1000/2.5G/5G BASE-T (PoE In),
 • 1 port 100/100/1000M Base-T (rozšíření LAN/IoT)
 • Bluetooth 5.0 (BLE) a Apple iBeacon
 • Zigbee a RFID
 • USB 2.0
 • Maximální počet klientů na AP: 1.536
 • Až 48 SSID
 • Podpora WPA(TKIP), WPA-PSK, WPA2(AES), WPA3, WEP (64/128 bit)
 • Rozměry: 220 mm x 220 mm x 48,85 mm