Ruijie RG-S6250-48XS8CQ optický switch 10G/40G/100G

Špičková řada přepínačů RG-S6250-48XS8CQ od společnosti Ruijie, určená k napájení datových center nové generace a služeb cloud computingu, poskytuje neblokující, jednotný a virtualizovaný výkon přepínání s vysokou transparentností a udržitelností.

Ke stažení

SFP/SFP+:
48x 10G BASE-X SFP+
SFP28/QSFP+:
8x 40G/100G QSFP+
Napájení:
2x redundantní napájení
Klíčové vlastnosti Ruijie RG-S6250-48XS8CQ
  • 48 SFP+ 1G/10G portů a osm  40G/100G portů QSFP pro uplink
  • Vícenásobná ochrana na hardwarové úrovni, podpora redundantního napájecího zdroje vyměnitelného za provozu, inteligentní redundandní ventilátory a redundantní záloha s duálním spouštěním
  • Podpora VSU2.0, flexibilní sítě a silný výkon
  • Monitorování a zabezpečení sítě v reálném čase, podpora CPP a NFPP pro zajištění nepřetržité a robustnosti sítě
  • Podporuje protokol ochrany rychlého ethernetového uplinku REUP a realizuje duální ochranu hardwaru
  • Podpora protokolu IPv4/IPv6 dual-stack a dokonalé správy pro realizaci flexibilní síťové komunikace
  • Podpora technologie tunelu VXLAN, neomezený přenos dat, flexibilnější přidělování zdrojů
  • Monitorování zásad zabezpečení v reálném čase pro zajištění nepřetržité robustnosti sítě
  • Více metod správy, jako je CLI, webová správa, Telnet, Ruijie Cloud atd.
 

 Datacenter switch Ruijie RG-S6250-48XS8CQ

Switch je navržený jako 10 gigabitový core nebo datacenter switch datového centra na vrstvě 3, obsahuje osm 100G uplink QSFP28 optických portů a dvacet 1G/10G SFP+ portů. Řada RG-S6250 je patří do řady výkonnýc  line-rate switchů přizpůsobených pro provoz v datových centrech nové generace a cloud computingu.Switche využívají pokročilý mechanismus plánování mezipaměti k maximalizaci kapacity mezipaměti zařízení a zajišťují tak skutečně neblokující přenos pro stále náročnějším prostředí datových center.
 
 
 
Ochrana spolehlivosti třídy Carrier

Řada RG-S6250 podporuje vestavěné redundantní napájecí moduly. Všechny výkonové moduly moduly lze zapojit za provozu.

Kromě toho switche podporují detekci chyb a automatické alarmy pro napájecí. Switche dále poskytují ochranu spolehlivosti na úrovni zařízení a spoje pomocí ochranných opatření proti nadproudu, přepětí a přehřátí.

 
 

 

Vícenásobná ochrana na hardwarové úrovni a energetická účinnost

Řada RG-S6250 podporuje vestavěné redundantní napájecí a modulární komponenty ventilátorů. Všechny ventilátorové moduly lze zapojit za provozu bez přerušení provozu.

Kromě toho přepínače podporují detekci chyb a automatické alarmy pro ventilátorové moduly. Rychlost otáčení ventilátorů se automaticky přizpůsobuje okolní teplotě. 

 

 

Snadná a jednotná správa - jednodušší a snadnější O&M

Řada RG-S6250 podporuje různé druhy správy, jako je Console, MGMT a USB. Přepínače také podporují SNMP v1/v2c/v3, univerzální platformu pro správu sítě a BMC. Switche umožňují rozhraní příkazového řádku (CLI), Telnet a správu clusteru, což zjednodušuje správu zařízení a poskytuje různé režimy šifrování, jako je SSH2.0 a SSL, pro zvýšení zabezpečení sítě.

Switche podporují zrcadlení SPAN/RSPAN a vícenásobné zrcadlení portů, které uživatelům nabízejí vysokou viditelnost a průhlednost pro snadnou údržbu. Switche také poskytují širokou škálu zpráv o síťovém provozu, které pomáhají uživatelům optimalizovat strukturu sítě a odpovídajícím způsobem upravit nasazení zdrojů.

 

IPv4/IPv6 Dual-Stack Multi-Layer Switching

Hardware řady RG-S6250 podporuje line-rate IPv4/IPv6 dual-stack vícevrstvé přepínání a rozlišuje a zpracovává pakety protokolu IPv4 a IPv6. Switche také podporují různé technologie tunelování včetně ručně konfigurovaných tunelů, automatických tunelů, ISATAP tunelů a atd. Switche poskytují flexibilní řešení mezisíťové komunikace IPv6, která lze realizovat podle plánu požadavků a současného stavu sítí IPv6.

Switche také podporují širokou škálu směrovacích protokolů IPv4 včetně statického směrování, RIP, OSPF, IS-IS a BGP4, které lze flexibilně vybrat podle síťového prostředí. Podporuje také bohatý seznam směrovacích protokolů IPv6, jako je statické směrování, RIPng, OSPFv3 a BGP4+, které lze flexibilně vybrat buď pro upgrade stávající sítě na síť IPv6, nebo pro výstavbu nové sítě IPv6.

 
 
Virtualizace datových center
 
Řada RG-S6250 využívá špičkovou technologii Virtual Switch Unit (VSU) pro dosažení jednotné správy sítě, snížení síťových uzlů a zvýšení spolehlivosti sítě. Doba převzetí služeb při selhání při selhání linky je v rozmezí 50 až 200 ms, aby byl zaručen nepřerušovaný provoz kritických aplikací. Funkce agregace propojení mezi zařízeními umožňuje přístup k serverům nebo přepínačům za účelem dosažení aktivních a aktivních uplinků.
 
Překryvná síť datových center Rozšíření sítě vrstvy 2 datového centra Bezeztrátová infrastruktura RDMA
RG-S6250 podporuje VXLAN pro potřeby požadavků na překrytí datových center. To řeší potíže s rozšířením tradičních sítí datových center kvůli nedostatečným sítím VLAN.Základní síť vybudovanou řadou RG-S6520 lze rozdělit do nových podsítí na základě technologie overlay, aniž by bylo nutné měnit fyzickou topologii nebo brát v úvahu omezení na IP adresy a vysílací domény fyzických sítí. Technologie VXLAN zapouzdřuje pakety vrstvy 2 do paketů UDP (User Datagram Protocol), což umožňuje vytvoření logické sítě Layer 2 na síti Layer 3. Řada RG-S6250 podporuje protokol EVPN, a dokáže tak automaticky zjišťovat a ověřovat koncový bod virtuálního tunelu (VTEP), čímž snižuje zahlcení datové roviny VXLAN a eliminuje závislost VXLAN na základních multicastových službách. To zjednodušuje nasazení VXLAN a zlepšuje efektivitu budování velkých sítí na 2. vrstvě, aby lépe vyhovovalo požadavkům nasazení velké sítě Layer 2. v datových centrech. Technologie RDMA snižuje latenci přenosu dat na serveru na méně než 1 mikrosekundu a snižuje využití procesoru serveru. Díky technologii související s RoCE (RDMA over Converged Ethernet) umožňuje řada RG-S6250 vysokorychlostní síť s nízkou latencí, což je užitečné zejména v masivně paralelních počítačových klastrech.
 
Podpora technologie de-stacking Virtualizační technologie M-LAG Virtualizační technologie VSU
Více zařízení může být logicky agregováno s virtuálním LACP pro realizaci serverové komunikace mezi stejným segmentem sítě a napříč segmenty sítě; není potřeba synchronizovat data mezi zařízeními a nemá to žádný dopad na přenos.
Virtualizační technologie M-LAG pro sdílení zátěže mezi linkamia  lepší spolehlivost linky. Nezávislá řídicí rovina podporuje nezávislé upgrady zařízení, realizaci upgradů služeb během několika sekund a uživatelskou zkušenost bez vnímání.
Virtualizační technologie VSU dokáže virtualizovat více fyzických zařízení do jednoho logického zařízení, zjednodušit konfiguraci a strukturu sítě, odstranit smyčky a zvýšit spolehlivost.

Flexibilní a komplexní bezpečnostní zásady

Řada RG-S6250 je vybavena několika bezpečnostními funkcemi, které účinně chrání před zahlcením viry a útoky hackerů. Mezi tyto funkce patří anti-DoS útok, kontrola platnosti paketů ARP na portech a několik zásad ACL.

 
Switche podporují hardwarové seznamy ACL IPv6, které mohou snadno řídit přístup uživatelů IPv6 k okrajovým zařízením, i když uživatelé IPv6 existují v síti IPv4. Umožňuje koexistenci uživatelů IPv4 a IPv6 v síti a může řídit přístupová oprávnění uživatelů IPv6, jako je omezení přístupu k citlivým zdrojům v síti. Řada switchů využívá technologii CPP (Core Protection Policy) od společnosti Ruijie, která je pokročilým hardwarovým ochranným mechanismem CPU, aby rozlišila datový provoz určený pro CPU a zpracovávala data podle priorit fronty. Switche implementují řízení šířky pásma k ochraně CPU před neoprávněnou spotřebou provozu, škodlivými útoky a spotřebou zdrojů, a tím zajišťují zabezpečení switche. Hardware řady RG-S6250 umožňuje flexibilní navázání adresy IP uživatele nebo adresy MAC na port nebo switch, který přísně kontroluje přístup uživatele. Switche podporují sledování DHCP, což umožňuje pouze reakci DHCP na důvěryhodný port, aby se zabránilo spoofingu neoprávněnými servery DHCP. Na základě DHCP snoopingu switche dynamicky monitorují pakety ARP, kontrolují IP adresy uživatelů, a přímo zahodit pakety, které neodpovídají vázaným položkám. Řada RG-S6250 se účinně brání proti spoofingu ARP a spoofingu zdrojové IP adresy. Switche také podporují řízení přístupu Telnet na základě zdrojových IP adres. Opatření brání neoprávněným uživatelům nebo hackerům v útoku nebo ovládání zařízení, a tím zvyšuje zabezpečení NMS zařízení. Řada RG-S6250 také implementuje Secure Shell (SSH) a SNMPv3 k šifrování informací o správě v procesech Telnet a SNMP.
 
 

Přehled parametrů Ruijie RG-S6250-48XS8CQ

Vysoká spolehlivost Routovací protokol Layer 3 Aplikační protokol Aplikační protokol Bezpečnostní prvky
VSU (virtualization technology, which virtualizes multiple devices into one), GR for RIP/OSPF/BGP and other
routing protocols, BFD detection, ERPS (G.8032), REUP, RLDP, power supply 1+1 backup, and the hotswappable function supported on the power supply
RIP and RIPng
OSPFv2, OSPFv3, IS-ISv4, and IS-ISv6
BGP4, and BGP4+
Equivalent routing
Packet-based load balancing, and flow-based load balancing
MCE
DNS
DHCP Server
DHCP Client
DHCP Snooping
DHCP Relay
IPv6 DHCP Server
IPv6 DHCP Snooping
IPv6 DHCP Client
IPv6 DHCP Relay
Telnet
TFTP
FTP
SNMP, CLI (Telnet/Console), RMON, SSH, Syslog, NTP/SNTP, SNMP over IPv6, IPv6 MIB support for SNMP,
SSHv6, Telnet v6, FTP/TFTP v6, DNS v6, NTP for v6, and Traceroute v6
This switch supports sFlow, and samples its traffic information by using the random sampling technology of data
flows.
The following are supported:
3-tuple binding (IP address, MAC address, and port)
3-tuple binding (IPv6 address, MAC address, and port)
Filtering of invalid MAC addresses
Port- and MAC-based 802.1x authentication
MAB authentication
Portal authentication and Portal 2.0 authentication
ARP-check
DAI
ARP packet rate limiting
Gateway ARP spoofing prevention
Broadcast storm suppression
Hierarchical management of administrators and password protection
RADIUS and TACACS+

 

Ruijie RG-S6250-48XS8CQ
 
48 portů SFP+  10G BASE-X
8 portů QSFP 40G/100G BASE-X
1 MGMT port
1 console port, and 1 USB port, compliant with USB2.0 standard
Hot Swap
1+1 redundancy power 
3+1 redundatní výměnný ventilátor s regulací otáček a alarmem
Switching kapacita kapacita až 4.8T/96T
Vizualizace gRPC, sFlow
Funkce datového centra - směrování VXLAN, přemostění VXLAN, EVPN VXLAN, OpenFlow 1.3
ACL - Standard/Extended/Expert ACL, Extended MAC ACL, ACL 80, IPv6 ACL, ACL logging, ACL counter, ACL remark, Global ACL, ACL redirect
QoS - mapování priority EXP založené na 802.1p, DSCP a ToS; klasifikace provozu ACL; Přednostní označení/poznámky; Vícenásobné mechanismy plánování front, jako je SP, WRR, DRR, SP+WRR a SP+DRR
VLAN - 4K 802.1q VLANs, Port-based VLAN, MAC-based VLAN, Protocol-based VLAN, Private VLAN, Voice VLAN, QinQ, IP subnet-based VLAN, GVRP
Link Aggregation - AP, LACP, Flow balance
Spanning Tree Protocols - IEEE802.1d STP, IEEE802.1w RSTP, Standard 802.1s MSTP, Port fast, BPDU filter, BPDU guard, TC  guard, TC filter, TC protection, LOOP guard, ROOT guard
DHCP -  DHCP server, DHCP client, DHCP snooping, DHCP relay, IPv6 DHCP snooping, IPv6 DHCP client, IPv6 DHCP relay
Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) Instances - 64
Maximum Aggregation Port (AP) - Up to 128
L2 Features -MAC, EEE, ARP, VLAN, Basic QinQ, Felix QinQ, Link aggregation, Mirroring, STP, RSTP, MSTP, Broadcast storm control, IGMP v1/v2/v3 snooping, IGMP SGVL/IVGL, IGMP filter, IGMP fast leave, DHCP, Jumbo frame, RLDP, LLDP, REUP, G.8032 ERPS, Layer 2 protocol tunnel.
Layer 2 Protocols - IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1p, IEEE802.1x, IEEE802.3ab, IEEE802.1Q (GVRP), IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.1s
Security - Network Foundation Protection Policy (NFPP); Ochrana CPU (CPP); DoS ochrana; Detekce neautorizovaných datových paketů; Šifrování dat; ochrana zdroje IP; RADIUS / TACACS+; Filtrování paketů IPv4 / IPv6 ACL na základě standardních nebo rozšířených sítí VLAN; Ověřování pomocí prostého textu a ověřování pomocí šifrovaného textu MD5 paketů OSPF, RIPv2 a BGPv4; Telnet přihlášení prostřednictvím omezených IP adres a mechanismu hesel; u-RPF; Potlačení paketů vysílání; DHCP snooping, Anti-gateway ARP spoofing; Kontrola ARP
Layer 3 Features - IPv4 static routing, IPv6 static routing, RIP, RIPng, OSPFv2/v3, ARP proxy, Neighbor Discovery,VRRP
Layer 3 Protocols (IPv4) - Static routing, RIP, RIPng, OSPFv2/v3
VSU (Virtual Switch Unit) - support to 2 stack members
Zero Configuration CPE WAN Management Protocol (CWMP(TR069))
MTBF (hodin):  >30 let
Napájení AC input: 100 V to 240 V, Frequency: 50/60 Hz
Rozměry: 442 mm × 387 mm × 44 mm
Hmotnost: ≤ 8 kg
Pracovní teplota: 0°C až +50°C, Vlhkost: 10% až 90% 
Příkon: ≤ 300W