Ruijie RG-S6510-48VS8CQ(V2.0)

Ruijie RG-S6510-48VS8CQ  je vysokorychlostní, vysokohustotní 10G/25G nebo 100G switch určený pro datovýá centra nové generace a cloudových služeb. Tato řada poskytuje vysokou kapacitu mezipaměti a podporuje pokročilý mechanismus plánování mezipaměti a mnoho funkcí pro bezztrátovou síť datových center RDMA.

Ke stažení

SFP28/QSFP+:
48x 25G SFP28 a 8x 40G/100G QSFP28
Napájení:
2x redundantní napájení

 

Klíčové vlastnosti Ruijie RG-S6510-48VS8CQ 
  • Se 48 optickými porty 10GE/25GE SFP28 a osmi 40G/100G QSFP28 splňuje design plně třívrstvé síťové architektury Spine-Leaf 
  • Silná vyrovnávací paměť
  • Podpora VSU2.0, flexibilní sítě a silný výkon
  • Podporujte hot-swap napájecí zdroj a ventilátor, podporujte perfektní restart GR, realizujte dvojitou ochranu hardwaru a spolehlivost spojení
  • Třívrstvá funkce směrování se může snadno přizpůsobit více službám
  • Monitorování zásad zabezpečení v reálném čase pro zajištění nepřetržité robustnosti sítě
  • Možnost výběru z více režimů správy, údržba sítě je jednoduchá a efektivní

Datacenter switch Ruijie RG-S6510-48VS8CQ 

Switche pro datová centra nové generace a cloud computing jsou všechny produkty s rychlostí, které odpovídají vývojovému trendu provozu datových center  a jsou vhodné pro datová centra nové generace s velkým provozem. Splňuje požadavky na design plně třívrstvé síťové architektury Spine-Leaf.

Switche řady RG-S6510 mohou poskytovat maximálně 48 portů 25G a všechny porty mají dostupnost plnou rychlost. Současně může řada RG-S6510 poskytovat výkonné funkce mezipaměti pro neblokující přenos velkých objemů dat v datových centrech a podporovat pokročilé mechanismy plánování ukládání do mezipaměti pro zajištění plného a efektivního využití možností ukládání do mezipaměti zařízení.

 

 

Vícenásobná ochrana na hardwarové úrovni a energetická účinnost

Řada RG-S6510-48VS8CQ podporuje vestavěné redundantní napájecí a modulární komponenty ventilátorů. Všechny ventilátorové moduly lze zapojit za provozu bez přerušení provozu.

Kromě toho přepínače podporují detekci chyb a automatické alarmy pro ventilátorové moduly. Rychlost otáčení ventilátorů se automaticky přizpůsobuje okolní teplotě. 

 
 
Ochrana spolehlivosti třídy Carrier

Řada RG-S6510-48VS8CQ podporuje vestavěné redundantní napájecí moduly. Všechny výkonové moduly moduly lze zapojit za provozu.

Kromě toho switche podporují detekci chyb a automatické alarmy pro napájecí. Switche dále poskytují ochranu spolehlivosti na úrovni zařízení a spoje pomocí ochranných opatření proti nadproudu, přepětí a přehřátí.

 
 
 
 
 

IPv4/IPv6 Dual-Stack Multi-Layer Switching

Hardware řady RG-S6510 podporuje line-rate IPv4/IPv6 dual-stack vícevrstvé přepínání a rozlišuje a zpracovává pakety protokolu IPv4 a IPv6. Switche také podporují různé technologie tunelování včetně ručně konfigurovaných tunelů, automatických tunelů, ISATAP tunelů a atd. Switche poskytují flexibilní řešení mezisíťové komunikace IPv6, která lze realizovat podle plánu požadavků a současného stavu sítí IPv6.

Switche také podporují širokou škálu směrovacích protokolů IPv4 včetně statického směrování, RIP, OSPF, IS-IS a BGP4, které lze flexibilně vybrat podle síťového prostředí. Podporuje také bohatý seznam směrovacích protokolů IPv6, jako je statické směrování, RIPng, OSPFv3 a BGP4+, které lze flexibilně vybrat buď pro upgrade stávající sítě na síť IPv6, nebo pro výstavbu nové sítě IPv6.

 
Virtualizace datových center
 
Řada RG-S6510 využívá špičkovou technologii Virtual Switch Unit (VSU) pro dosažení jednotné správy sítě, snížení síťových uzlů a zvýšení spolehlivosti sítě. Doba převzetí služeb při selhání při selhání linky je v rozmezí 50 až 200 ms, aby byl zaručen nepřerušovaný provoz kritických aplikací. Funkce agregace propojení mezi zařízeními umožňuje přístup k serverům nebo přepínačům za účelem dosažení aktivních a aktivních uplinků.
 
Překryvná síť datových center Rozšíření sítě vrstvy 2 datového centra Bezeztrátová infrastruktura RDMA
RG-S6510 podporuje VXLAN pro potřeby požadavků na překrytí datových center. To řeší potíže s rozšířením tradičních sítí datových center kvůli nedostatečným sítím VLAN.Základní síť vybudovanou řadou RG-S6510 lze rozdělit do nových podsítí na základě technologie overlay, aniž by bylo nutné měnit fyzickou topologii nebo brát v úvahu omezení na IP adresy a vysílací domény fyzických sítí. Technologie VXLAN zapouzdřuje pakety vrstvy 2 do paketů UDP (User Datagram Protocol), což umožňuje vytvoření logické sítě Layer 2 na síti Layer 3. Řada RG-S6510 podporuje protokol EVPN, a dokáže tak automaticky zjišťovat a ověřovat koncový bod virtuálního tunelu (VTEP), čímž snižuje zahlcení datové roviny VXLAN a eliminuje závislost VXLAN na základních multicastových službách. To zjednodušuje nasazení VXLAN a zlepšuje efektivitu budování velkých sítí na 2. vrstvě, aby lépe vyhovovalo požadavkům nasazení velké sítě Layer 2. v datových centrech. Technologie RDMA snižuje latenci přenosu dat na serveru na méně než 1 mikrosekundu a snižuje využití procesoru serveru. Díky technologii související s RoCE (RDMA over Converged Ethernet) umožňuje řada RG-S6510 vysokorychlostní síť s nízkou latencí, což je užitečné zejména v masivně paralelních počítačových klastrech.
 
Podpora technologie de-stacking Virtualizační technologie M-LAG Virtualizační technologie VSU
Více zařízení může být logicky agregováno s virtuálním LACP pro realizaci serverové komunikace mezi stejným segmentem sítě a napříč segmenty sítě; není potřeba synchronizovat data mezi zařízeními a nemá to žádný dopad na přenos.
Virtualizační technologie M-LAG pro sdílení zátěže mezi linkamia  lepší spolehlivost linky. Nezávislá řídicí rovina podporuje nezávislé upgrady zařízení, realizaci upgradů služeb během několika sekund a uživatelskou zkušenost bez vnímání.
Virtualizační technologie VSU dokáže virtualizovat více fyzických zařízení do jednoho logického zařízení, zjednodušit konfiguraci a strukturu sítě, odstranit smyčky a zvýšit spolehlivost.

Flexibilní a komplexní bezpečnostní zásady

Řada RG-S6510 je vybavena několika bezpečnostními funkcemi, které účinně chrání před zahlcením viry a útoky hackerů. Mezi tyto funkce patří anti-DoS útok, kontrola platnosti paketů ARP na portech a několik zásad ACL.

 
Switche podporují hardwarové seznamy ACL IPv6, které mohou snadno řídit přístup uživatelů IPv6 k okrajovým zařízením, i když uživatelé IPv6 existují v síti IPv4. Umožňuje koexistenci uživatelů IPv4 a IPv6 v síti a může řídit přístupová oprávnění uživatelů IPv6, jako je omezení přístupu k citlivým zdrojům v síti. Řada switchů využívá technologii CPP (Core Protection Policy) od společnosti Ruijie, která je pokročilým hardwarovým ochranným mechanismem CPU, aby rozlišila datový provoz určený pro CPU a zpracovávala data podle priorit fronty. Switche implementují řízení šířky pásma k ochraně CPU před neoprávněnou spotřebou provozu, škodlivými útoky a spotřebou zdrojů, a tím zajišťují zabezpečení switche. Hardware řady RG-S6510 umožňuje flexibilní navázání adresy IP uživatele nebo adresy MAC na port nebo switch, který přísně kontroluje přístup uživatele. Switche podporují sledování DHCP, což umožňuje pouze reakci DHCP na důvěryhodný port, aby se zabránilo spoofingu neoprávněnými servery DHCP. Na základě DHCP snoopingu switche dynamicky monitorují pakety ARP, kontrolují IP adresy uživatelů, a přímo zahodit pakety, které neodpovídají vázaným položkám. Řada RG-S6510 se účinně brání proti spoofingu ARP a spoofingu zdrojové IP adresy. Switche také podporují řízení přístupu Telnet na základě zdrojových IP adres. Opatření brání neoprávněným uživatelům nebo hackerům v útoku nebo ovládání zařízení, a tím zvyšuje zabezpečení NMS zařízení. Řada RG-S6510 také implementuje Secure Shell (SSH) a SNMPv3 k šifrování informací o správě v procesech Telnet a SNMP.
 
 

Přehled parametrů Ruijie RG-S6510-48VS8CQ 

 
Ruijie RG-S6510-48VS8CQ
 
48 portů SFP28 10G/25G 
8 portů QSFP 40G/100G BASE-X
1 MGMT port
1 console port
1 USB port, compliant with USB2.0 standard
1+1 redundancy power 
3+1 redundatní výměnný ventilátor s regulací otáček a alarmem
Switching kapacita kapacita až 12.8Tbps
MTBF (hodin):  >200.000 hodin
Napájení AC input: 100 V to 240 V, Frequency: 50/60 Hz
Rozměry: 442 mm × 387 mm × 44 mm, 1 RU
Hmotnost: ≤ 8 kg
Pracovní teplota: 0°C až +50°C, Vlhkost: 10% až 90% 
Příkon: ≤ 300W