Pohostinství

 

NOVÁ ÉRA SLUŽBY Wi-Fi PRO HOSTY

WiFi s centrální správou a captive portalem zdarma.

 
Služby Ruijie využívá více než 12.000 hotelů po celém světě
 
 
 

Přehled

Ruijie Networks se znaží používat uživatelské scénáře pro návrh řešení a inovace, přičemž využívá různé nově vznikající technologie, jako je cloud computing, big data, internet věcí (IoT) a mobilní internet, aby poskytla zákazníkům ve školství ucelený kompletní scénář inteligentního kampusu. 
Již více než 20 let slouží Ruijie ve více než 2 600 vysokých školách a univerzitách a je odhodlán přetvářet vaše zkušenosti se sítí.

 

Výzvy     Svět se rychle mění a překonává naše vlastní tempo. Vždy se zajímáme o budoucnost vzdělávání. Jaký je tedy budoucí trend rozvoje chytré školy?
     
Digitální škola   Chytrý škola   Výuka informatiky  

 

Digitální škola

Ruijie poskytuje bezdrátové pokrytí celého scénáře školy, poskytuje vynikající uživatelský zážitek prostřednictvím všudypřítomného přístupu a budování škálovatelné a robustní sítě pro budoucnost.


 

Chytrá škola

Nabízíme hybridní/multimediální výuku, AR/VR, AI, IoT, kampusové aplikace a cloudové služby ke zlepšení výuky. Naše řešení také poskytují zjednodušený a automatizovaný provoz, efektivní správu a ultra vysoké zabezpečení.

 
 
Výuka informatiky 

Poskytneme digitální produkty pro chytré škly, chytré učebny nové generace a další inovativní řešení pro demonstrační aplikace. Jsme odhodláni pokročit v budování digitálních informací na školách a univerzitách využitím našich možností výzkumu a vývoje včetně výzkumu digitálních technologií, vzdělávacích školení a vývoje aplikačních produktů..