Vnitřní WiFi přístupové body Ruijie - zásuvky

 

VNITŘNÍ WiFi PŘÍSTUPOVÉ BODY

Standalone WiFi AP/ Ruijie Cloud/ Hardwarový kontrolér s vysokou dostupností.  

Společnost Ruijie Networks již v roce 2002 založila nezávislé oddělení bezdrátových produktů po vstupu na trh WLAN počínaje rokem 2000. Po 16 let technického rozvoje a obchodní evoluce prokázalo Ruijie vytrvalost v nezávislém výzkumu a vývoji a touhu pokračovat v inovacích. Ruijie s týmem o velikosti stovek zaměstnanců a 117 patenty, disponuje zcela nezávislým výzkumem a vývojem produktů od AP po AC, od softwaru po hardware a od správy po aplikaci. Patentovaná technologie X-Sense Smart Antenna, řešení i-Share určené pro scénáře s vysokou hustotou, složitými aplikacemi a mobilní lékařské řešení s nulovým roamingem se skvělou mobilitou a špičkovými inovacemi. V roce 2015 získala Ruijie ocenění „Nejlepší tržní výkon v oblasti WLAN“ od „Communications World Weekly“, ocenění „Nejdoporučenější produkt roku 2015“ od Zhongguangcun a „Inovativní cena za řešení bezdrátové sítě“ od ZDNet.

RG-AP180P-L

RG-AP180P-L

Ruijie RG-AP180P-L Wall AP je nová generace Wi-Fi 6 (802.11ax) s PoE a integrovaným čtyř portovým switchem vhodná pro hotely, kanceláře a rodinné domy.

Ruijie RG-AP180-L

RG-AP180-L

Ruijie RG-AP180-L Wall AP je nová generace Wi-Fi 6 (802.11ax) s PoE a integrovaným čtyř portovým switchem vhodná pro hotely, kanceláře a rodinné domy.

Ruijie RG-AP110-L WiFi AP

RG-AP110-L

Ruijie RG-AP110-L je navržen pro nasazení v hotelech, kancelářích a obytných budovách. Nástěnný přístupový bod má stejnou velikost jako standardní instalační ...

Nacházíte se v kategorii: Vnitřní WiFi přístupové body Ruijie - zásuvky